Strefa Różności

Jak sama nazwa wskazuje, Strefa Różności to szerokie spektrum atrakcji, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Znajdziesz tutaj dobrze Ci znane gry i zabawy, ale na pewno zaskoczymy Cię też mnóstwem atrakcji, o jakich nawet Ci się nie śniło! Pokonanie ścianki wspinaczkowej i parku linowego to nie lada wyzwania, które wymaga sprytu oraz zręczności, natomiast przy strzelaniu z łuku czy wiatrówki przyda się celne oko. W tej strefie atrakcji czekają na Ciebie ponadto: eurobungee, pojedynki sumo, wieża ze skrzynek, zajęcia survivalowe, mega gry, chodzenie na szczudłach i wiele innych różności.

Ścianka wspinaczkowa

Ścianka wspinaczkowa to wyzwanie, w którym liczy się sprawność, spryt, zręczność, a nawet wyobraźnia. Wejdź na sam szczyt dowolnie wybraną przez siebie trasą i poczuj olbrzymią satysfakcję! Na zdobycie szczytu masz trzy próby, a wspinaczka na ściance odbywa się przy odpowiedniej asekuracji linowej.

 

Park linowy

Park linowy to ulubiona rozrywka dzieci i młodzieży, w której czeka Cię zadanie pokonania wielu różnych przeszkód. W naszym parku linowym są dwie trasy o różnym stopniu trudności (dolny i górny poziom), dlatego każdy ma szansę zmierzyć się z tym wyzwaniem. Uczestników zabawy zabezpiecza system asekuracji ciągłej.

 

Eurobungee

Eurobungee to fajny sposób, aby… rozejrzeć się po malowniczej okolicy z wysokości kilku metrów. Takie możliwości połączone z opcją wykonywania megaskoków i innych podniebnych ewolucji w bezpiecznej uprzęży zapewnia specjalna trampolina i gumowe liny. Eurobungee to świetna opcja dla amatorów skakania i spoglądania na świat z wysoka!

 

Kajaki sit on top

Kajaki sit on top to lekkie, szybkie i zwrotne jednostki pływające przeznaczone dla jednej osoby. Bezburtowe kajaki to komfort błyskawicznego wsiadania i wychodzenia, a przede wszystkim olbrzymia przyjemność z wiosłowania po jeziorze Łęsk. Kajak sit on top doskonale sprawdza się podczas wyścigów, ale równie dobrze nadaje się na wodne wycieczki po okolicy.

Łuki

W Kulce nauczymy Cię korzystać z łuku oraz udoskonalisz tu umiejętność celnego strzelania z tej broni. Przygotowaliśmy dla Was profesjonalny sprzęt, specjalne stanowiska łucznicze i słomiane tarcze, a bezpieczeństwa zabawy zawsze strzeże nasz instruktor. Poczuj się jak Robin Hood i poślij strzałę w sam środek tarczy!

 

Archery Challenge

Archery Challenge to emocjonująca rozrywka z wykorzystaniem łuków i bezpiecznych strzał z gąbkami zamiast grotów, w której dochodzi do starcia dwóch łuczniczych zespołów. Każdy uczestnik zabawy wyposażony jest w sprzęt ochronny w postaci specjalnej maski, a przed starciem drużyny mają możliwość zbudowania własnych fortyfikacji obronnych.

Sumo

Aktywne atrakcje w Kulce łączą w sobie emocje i śmiech, nie inaczej jest w przypadku sumo. W ramach tej rozrywki przywdziejesz specjalny strój i wcielisz się w postać japońskiego wojownika w rozmiarze XXL. Pojedynki toczą się na miękkiej macie, a wygrywa ten zawodnik, któremu uda się wywrócić swojego przeciwnika.

 

Strzelnica paintballowa

Zanim stoczysz pojedynek w grze paintballowej, warto poćwiczyć na specjalnie przygotowanym stanowisku strzeleckim. Tutaj masz okazję treningu celności przy użyciu repliki profesjonalnej broni poprzez strzelanie z różnej odległości do tarcz oraz odbywając potyczki strzeleckie.

Wiatrówki

Wiatrówki to prawdziwy strzał w dziesiątkę, atrakcja ta cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych uczestników. Zanim weźmiesz udział w zawodach z wykorzystaniem najbardziej zaawanasowanych wiatrówek PCP, będziesz mieć okazję poćwiczyć w okularach ochronnych strzelanie klasyczną wiatrówką do tarczy na specjalnie przygotowanych do tego celu stanowiskach.

 

Gladiatorzy

Pojedynki gladiatorów to okazja do wykazania się sprytem i zaprezentowania sprawności fizycznej, bowiem siła nie jest tu kluczowym czynnikiem sukcesu. Batalię wygrywa zawodnik, któremu uda się strącić przeciwnika z podestu przy pomocy miękkiej lancy. Specjalna mata i kask gwarantują pokonanemu bezpieczne lądowanie…

Wieża ze skrzynek

Kask na głowie i lina asekuracyjna kontrolowana przez instruktora – zatem można rozpocząć bicie rekordu Kulki! Ustawiaj wieżę z jak największej liczby skrzynek, próbując jednocześnie utrzymać na niej równowagę. Proste, prawda? Do dzieła!

 

Mega gry

Mega gry to frajda w rozmiarze XXL i nowa odsłona dobrze znanych rozgrywek planszowych. Poczuj się przez moment jak krasnoludek w świecie gigantycznych przedmiotów i rywalizuj z innymi podczas takich gier planszowych, jak bierki, twister czy scrabble lub spróbuj swoich sił z ogromnymi klockami jenga!

Ale cyrk!

Śmiech to zdrowie, dlatego dbamy o to, aby proponowane przez nas atrakcje dostarczały Wam wielu powodów do radości. Ale cyrk! to okazja, żeby wziąć udział w szkółce cyrkowej i spróbować swoich sił m.in. w chodzeniu na szczudłach czy żonglerce. Jest jeszcze dziwny rower, a z jego udziałem prawdziwy cyrk na kółkach jest gwarantowany!

 

Pierwsza pomoc

Atrakcje w Kulce to także nauka poprzez zabawę. Podczas różnych zainscenizowanych sytuacji i gier terenowych, przekonasz się, że pierwsza pomoc to sztuka, jaką każdy jest w stanie opanować. Być może kiedyś los sprawi, że będziesz mógł wykorzystać nabyte umiejętności w zakresie udzielenia pierwszej pomocy…

Survival

W pobliżu ośrodka są świetne warunki do poznawania różnych elementów sztuki przetrwania. Survival to nie tylko szkoła radzenia sobie w trudnych sytuacjach, ale także efektywny czas spędzony na świeżym powietrzu i olbrzymia satysfakcja ze zrobienia „czegoś z niczego”. Nauczysz się m.in. sztuki kamuflowania i maskowania oraz budowy tymczasowego schronienia.

 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję