Wszystkie atrakcje Kulki

Zabawa w Kulce trwa na okrągło. Możliwa jest dzięki niezliczonej liczbie atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży przyjeżdżających do nas na kolonie i obozy 2024. Jesteś ciekaw, jakie tajemnice skrywa Strefa UFO, jakie atrakcje czekają na Ciebie w Cool Clubie, a może interesuje Cię, co ciekawego organizujemy w naszej hali koncertowej? Wszystkie aktywne atrakcje podzieliliśmy na pięć unikalnych i tematycznych stref, wśród których na pewno znajdziesz swoje ulubione gry, ciekawe zajęcia oraz poznasz zupełnie nowe, kosmiczne sposoby na świetną zabawę! Strefy Nieważkości, Nawigacji, Kondycji, Kreatywności i Różności są do Twojej dyspozycji!

Strefa UFO

Strefa UFO to nowość w ofercie Kulki i atrakcja dedykowana nie tylko pasjonatom pozaziemskich cywilizacji oraz kosmicznych technologii. W tym wyjątkowym miejscu poznasz historię kosmitów na Mazurach, odkryjesz tajemnice latającego spodka i weźmiesz udział w badaniach w nowoczesnym Laboratorium.

Zobacz więcej »

Kino gwiezdne

Kino gwiezdne oferuje wspaniałe projekcje, także trójwymiarowe, na ogromnych rozmiarów kopule, które wyzwalają olbrzymie pokłady emocji i niezapomniane wrażenia. Kino sferyczne wyposażone jest w komfortowe pufy, zapewniające wygodną półleżącą pozycję widzom, którzy przez specjalne okulary mogą delektować się filmami przygodowo-edukacyjnymi.

Zobacz więcej »

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję