Strefa Kondycji

Na Strefę Kondycji składa się cały wachlarz atrakcji, dzięki którym zyskasz dobrą formę, ale przede wszystkim zapewnią Ci one urozmaicony aktywny wypoczynek i świetną zabawę. Wśród naszych propozycji nie brakuje wodnych atrakcji, ale zadowoleni będą również miłośnicy paintballu. W obrębie Strefy Kondycji czekają na Was kajaki turystyczne, rowery wodne i smocze łodzie, w których odbędziecie tajemniczą misję po pięknym jeziorze Łęsk. Przygotowaliśmy też dla Was świetne warunki do plenerowych potyczek z użyciem markerów painballowych, a także specjalnie zaaranżowaną przestrzeń pod dachem do laserowych bitew z wykorzystaniem broni świetlnej i detektorów trafień.

Smocze łodzie

Wyścigi smoczych łodzi to świetna zabawa, podczas której sukces jest rezultatem współpracy całej załogi z wioślarzami, sternikiem i bębniarzem dbającym o odpowiedni rytm i synchronizację. Szybkie niczym strzała i efektowne smocze łodzie idealnie nadają się na wyścigi, jak też na dalszą, pełną przygód wyprawę starożytnych wioślarzy…

 

Rowery wodne

Rowery wodne to kwintesencja aktywnego wypoczynku w Kulce, podczas którego można się dodatkowo opalać i podziwiać cudowną przyrodę Mazur. Czteroosobowe rowery wodne to bezpieczny relaks na wodach jeziora Łęsk i przyjemny sposób na zwiedzanie malowniczej okolicy w większej grupie.

 

Kajaki turystyczne

Kajaki cieszą się wśród młodzieży przyjeżdżającej na kolonie i obozy do Kulki niesłabnącym powodzeniem. Przyjemność wiosłowania połączona z możliwością odkrywania jeziora Łęsk to wymarzony odpoczynek dla aktywnych i wrażliwych na piękno natury!

 

Laserowy paintball

Laserowy paintball to w pełni bezpieczna, bezbolesna, ekscytująca i wciągająca zabawa polegająca na używaniu specjalnej broni świetlnej i detektorów trafień. Gra toczy się pomiędzy dwoma drużynami w zadaszonej przestrzeni na powierzchni kilkuset metrów kwadratowych, na której ustawiane są fortyfikacje.

 

Paintball

Paintball, czyli plenerowa rozrywka paramilitarna z użyciem specjalnej broni barwiącej, tzw. markerów. Uczestnicy fabularyzowanych potyczek wyposażeni są w stroje ochronne, maskę oraz pistolet na kulki z farbą w żelowej otoczce. Gry paintballowe mogą przebiegać według różnych, ustalonych wcześniej scenariuszy, założeń i celów. Rozrywka na najwyższym poziomie!

 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję