Poznaj Kosmiczne Mazury

Ośrodek Kulka zaprasza! Kosmiczne Mazury to nasz sztandarowy projekt i zarazem fantastyczny program na kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży 2024, obfitujący w moc atrakcji! Poznaj historię kosmitów na Mazurach oraz postać tajemniczego Yazruma i daj się ponieść emocjom, jakich dostarczy Ci tajna Strefa UFO. Nieziemskie wrażenia czekają na Ciebie podczas seansów w sferycznym kinie gwiezdnym z filmami 3D, a Mobilne Centrum Kosmiczne zabierze Cię w podróż śladami obcych cywilizacji po mazurskich bezdrożach. Na wszystkich kosmicznych programach czeka mnóstwo atrakcji w Strefie Nieważkości, Strefie Nawigacji, Strefie Kondycji i Strefie Kreatywności. Uczestnicy, którzy przybędą na nasze kolonie i obozy 2024, będą też mieli możliwość wzięcia udziału w licznych warsztatach, zajęciach z podstaw survivalu, grach terenowych, ogniskach czy dyskotekowej zabawie. Kosmiczne Mazury to potężna dawka przygody, a także relaks i rekreacja na kajakach, rowerach wodnych, quadach, segwayach, na ściance wspinaczkowej oraz w parku linowym. Kolonie i obozy młodzieżowe 2024 spod znaku Kosmicznych Mazur łączą w sobie walory poznawcze, edukacyjne i wypoczynkowe. Jesteś gotowy na najlepsze wakacje w swoim życiu? Zapraszamy!

Kosmiczne Mazury to realizowany z dużym rozmachem innowacyjny program, pod szyldem którego organizujemy w ośrodku Kulka kolonie i obozy młodzieżowe 2024 oraz gościmy Zielone Szkoły 2024. Obozy i kolonie letnie odbywają się 11-dniowych turnusach, natomiast standardowy program dla kosmicznych Zielonych Szkół przewidziany jest na 3 dni. Cały pobyt oparty został na fabule dotyczącej UFO na Mazurach. Na dzieci czeka mnóstwo kosmicznych atrakcji w postaci warsztatów tematycznych, gier terenowych i beztroskiej zabawy. Kosmiczne Mazury pobudzają dziecięcą wyobraźnię oraz zachęcają młodzież do aktywnego udziału w różnych zajęciach i zdobywania nowych umiejętności. W ramach projektu Kosmiczne Mazury powstała specjalna Strefa UFO, w której koloniści i obozowicze oraz uczestnicy Zielonych Szkół zobaczą interaktywny spodek, odwiedzą tajne Laboratorium. Mobilne Centrum Kosmiczne pomoże w zwiedzaniu regionu w poszukiwaniu śladów obcych cywilizacji. Wszystko, co chcielibyście wiedzieć, ale baliście się zapytać, o UFO!

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję