Kino gwiezdne

Sferyczne kino gwiezdne to przepełniony innowacyjnymi rozwiązaniami obiekt, w którym na uczestników obozów i kolonii oraz Zielonych Szkół w Kulce czekają wyjątkowe chwile podczas magicznych seansów z filmami, również w wersji 3D. Najnowocześniejsze kino sferyczne to centrum multimedialnych prezentacji kosmicznych, opartych o projekcje na specjalnej kopule. Moc wrażeń i zapierających dech w piersiach efektów gwarantowana!

Technologia

Widzowie wszystkimi zmysłami chłoną przestrzenny obraz wyświetlany w najwyższej rozdzielczości, jaki generowany jest wokół nich od dołu do samego szczytu kopuły. W celu zapewnienia oglądającym maksymalnej wygody i warunków do relaksu, kino wyposażone jest specjalne miejsca, w których można zająć komfortową pozycję półleżącą.

Repertuar

Filmy w naszym kinie sferycznym to nie tylko efektowna prezentacja audiowizualna, ale także produkcje, które niosą ważny przekaz i mają wartość edukacyjną. W ramach stale poszerzanego repertuaru, w kinie gwiezdnym można zobaczyć m.in. popularnonaukową superprodukcję „Explore”, a najmłodszych zaciekawi z pewnością film animowany nie tylko o porach roku „Magiczny glob”.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję