Zielone Szkoły

Zielone Szkoły 2024 w Kulce na Mazurach

Ośrodek Kulka zaprasza! Gdzie są najlepsze warunki na Zielone Szkoły 2024? Mazury to bezsprzecznie topowy kierunek, a jeśli wybór pada na Zielone Płuca Polski, to koniecznie trzeba odwiedzić najlepszy dedykowany dzieciom i młodzieży ośrodek! Kulka gości Zielone Szkoły w maju i w czerwcu, na które zapraszamy grupy klasowe z całego kraju. Na miejscu czeka na Was ekscytująca przygoda w otoczeniu zniewalającej przyrody, w której pierwsze skrzypce grają zielone lasy i piękne jezioro Łęsk. Wśród innych naszych atutów na uwagę zasługuje profesjonalna kadra, doskonała infrastruktura oraz szeroki wachlarz ciekawych zajęć.

Aby wykupić wypoczynek w Kulce w ramach Zielonej Szkoły, wystarczy ustalić termin i określić długość pobytu, zdecydować się na odpowiedni pakiet zajęć, wybrać atrakcje główne w ramach danego pakietu oraz opcjonalnie dodać dodatkowe atrakcje. Trzy kliki i gotowe!

Gotowe programy Zielonej Szkoły

Nie musisz samodzielnie głowić się nad tym, jak zaplanować atrakcje i zajęcia na Twojej Zielonej Szkole. Gotowe scenariusze skomponowaliśmy w taki sposób, aby urozmaicony pobyt dostarczył Wam jak najlepszych wspomnień.

Przejdź »

Ułóż własny program Zielonej Szkoły

Decydując się na Zieloną Szkołę w Kulce, możecie wybrać gotowy scenariusz pobytu na okres od 1 do 5 dni albo w prosty sposób skonfigurować własny program, dopasowując go do indywidualnych preferencji uczestników.

Przejdź »

Zobacz wszystkie zajęcia

Program Zielonej Szkoły można skomponować w oparciu o szeroką gamę zróżnicowanych atrakcji, które dla przejrzystości i Twojej wygody podzieliliśmy na pięć głównych kategorii: zajęcia aktywne, integracyjne, edukacyjne, artystyczne oraz gry terenowe. Do wyboru masz ponad 60 ciekawych zajęć, które stale ulepszamy.

Przejdź »

Zielone Szkoły 2023 na Mazurach to strzał w dziesiątkę i gwarancja niezapomnianych wrażeń. Wybierając ofertę ośrodka Kulka, macie pewność, że Wasz pobyt zorganizowany zostanie wzorowo i z troską o najmniejszy nawet detal. Malownicza okolica, sam środek lasu, bliskość jeziora ze sprzętem wodnym, kompleksowa infrastruktura i bogata oferta programowa – to wszystko czeka na goszczące u na nas Zielone Szkoły. Oferty elastycznie dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, gotowe scenariusze, doświadczona kadra, aktywne atrakcje – to kolejne powody, dla których warto wybierać na Zielone Szkoły Mazury do ośrodek Kulka!

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję