Jak kupić kosmiczną przygodę?

Kolonie i obozy 2024 oraz Zielone Szkoły 2024 można zarezerwować i kupić na trzy sposoby. Pobyt kolonijny można kupić online – wchodząc na naszą stronę internetową i wybierając interesujący Cię program. Potem wystarczy już tylko kliknąć na przycisk „rezerwuj” i przejść łatwą procedurę za pośrednictwem interaktywnego formularza. W przypadku Zielonej Szkoły skorzystaj z udostępnionego na stronie intuicyjnego konfiguratora. Jeśli wolisz, to wstępne formalności możesz również załatwić z nami przez telefon lub pojawić się z wizytą w naszym biurze w Olsztynie.

ONLINE

na kosmicznemazury.pl

24/7

Rezerwacja przez Internet dokonywana jest bezpośrednio za pomocą formularza dostępnego na stronie Szarpie Travel. Wskazując konkretne kolonie i obozy młodzieżowe, gwarantują sobie Państwo miejsce na danej imprezie. Następnego dnia roboczego po wysłaniu do nas zamówienia skontaktuje się z Państwem nasz konsultant, aby potwierdzić wstępną rezerwację. Następnie na wskazany adres w dowolnym mieście w Polsce (np. Warszawa, Gdańsk, Poznań, Katowice, Wrocław czy inne) przesyłamy komplet dokumentów dotyczących wyjazdu wraz z umową, które należy podpisać i odesłać do naszego biura.

Ostateczną decyzję potwierdzenia rezerwacji podejmują Państwo, wpłacając zaliczkę na wskazane konto. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie powoduje bezkosztową anulację wstępnej rezerwacji.

PRZEZ TELEFON

+48 89 527 47 67

Infolinia czynna pn-pt: 9:00-17:00

Wstępnej rezerwacji telefonicznej dokonują Państwo bezpośrednio u konsultanta, korzystając z rzetelnej informacji i fachowej porady. Na tej podstawie Szarpie Travel na wskazany adres w dowolnym mieście w Polsce (np. Warszawa, Gdańsk, Poznań, Katowice, Wrocław czy inne), przesyła komplet dokumentów dotyczących wyjazdu wraz z umową. Należy je podpisać i odesłać do naszego biura. Ostateczną decyzję potwierdzenia rezerwacji podejmują Państwo, wpłacając zaliczkę na wskazane konto. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie powoduje bezkosztową anulację wstępnej rezerwacji.

W BIURZE

ul. Mickiewicza 17 lok. 2, 10-508 Olsztyn

pn-pt: 9:00-17:00

Tradycyjna rezerwacja w biurze następuje na podstawie podpisanej umowy i uiszczonej zaliczki zgodnie z warunkami uczestnictwa. Można jej dokonać w naszej głównej siedzibie w Olsztynie lub w jednym z ponad 150 biur agencyjnych sprzedających nasze oferty na terenie całej Polski. Jeżeli chcecie Państwo dokonać rezerwacji w biurze agencyjnym, prosimy o wysłanie zapytania, a my prześlemy adresy najbliższych punktów, z którymi współpracujemy.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję