Cool Club

Cool Club to nowoczesna przestrzeń dyskotekowa z wydzieloną klimatyczną strefą klubową, czyli Cool Barem. Sala dyskotekowa to fantastyczne miejsce do szalonej zabawy w rytmie największych przebojów muzycznych, w którym niesamowite wrażenia potęguje profesjonalny sprzęt muzyczny i rewelacyjne nagłośnienie. Gwarantem świetnej zabawy jest DJ spełniający wszystkie muzyczne życzenia… W Cool Clubie nie brakuje oczywiście systemu kolorowych świateł, które generują dynamiczne, wielobarwne i roztańczone iluminacje. Cool Club to dyskoteka z najlepszą muzyką i klimatem zachęcającym do oddania się w wir tańca!

Cool Bar

Cool Bar to specjalnie wydzielona część dyskotekowej sali, która oferuje chill out na okrągłych czerwonych kanapach. W Cool Barze można odpocząć, porozmawiać oraz ugasić pragnienie, by po chwili powrócić na dyskotekowy parkiet i ze zdwojoną energią oddać się tanecznemu szaleństwu.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję