Strefa UFO

Strefa UFO to tajemnicza baza, do której wstęp mają tylko wybrańcy. Kiedy przekroczysz bramy ściśle chronionej Strefy UFO, prawdopodobnie zmienisz swoje wyobrażenie o istnieniu obcych cywilizacji i zyskasz nową wiedzę na temat pozaziemskiego życia oraz kosmicznych technologii. Gotowy? Zainteresowana?

Wiedza tajemna

Na miejscu przejdziesz pełne wtajemniczenie i poznasz prawdziwą historię kosmitów na Mazurach, o jakiej z pewnością nie mieliście zielonego pojęcia! W Kwaterze Głównej czeka na Ciebie unikalna wiedza na temat przybyszów, zarezerwowana dotychczas wyłącznie do wiadomości tajnych agencji.

Statek kosmiczny

Widok spodka to kulminacja emocji, a możliwość wejścia do jego środka dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. To dopiero początek, bowiem będziesz miał możliwość zobaczenia na własne oczy zaawansowanych technologicznie instalacji, a nawet uruchomienia niektórych urządzeń na znajdującym się w Kulce statku kosmicznym!

Laboratorium w Strefie UFO

Kolejnym etapem zwiedzania Strefy UFO jest wizyta w tajnym Laboratorium, gdzie poznasz tajniki kosmicznych technologii, a podczas testów być może uda Ci się też rozwikłać nieodgadnione jeszcze zagadki, jakie skrywa wielki spodek i osobiste przedmioty należące do Yazruma, przybysza z planety Ukkla…

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję