Mobilne Centrum Kosmiczne

Mobilne Centrum Kosmiczne, którego głównym elementem są ufobusy, czyli nowoczesne autokary nawiązujące stylistyką do konwencji i fabuły Kosmicznych Mazur – to gwarancja wspaniałej przygody! Dzięki Mobilnemu Centrum Kosmicznemu paleta atrakcji jest jeszcze bogatsza, bowiem pozwala organizować ciekawe wycieczki po malowniczej okolicy i odkrywać kolejne kosmiczne tajemnice Mazur.

Wycieczka śladami UFO na Mazurach

Kolonie i obozy 2023 z cyklu Kosmiczne Mazury to również wyjazdowe przygody, do organizacji których Mobilne Centrum Kosmiczne nadaje się znakomicie. Jedną z nich jest wycieczka śladami UFO na Mazurach, podczas której uczestnicy są wprowadzani w fabułę wyprawy już w ufobusie.

Warsztaty kulinarne

Korzystając z Mobilnego Centrum Kosmicznego uczestnicy obozów i kolonii udadzą się także na specjalne kosmiczne warsztaty kulinarne, w trakcie których dzieci przygotowywać będą ekologiczne posiłki z regionalnych produktów żywnościowych. Co ciekawe, podczas warsztatów jedzenie przygotowywane będzie przy wykorzystaniu innowacyjnych technik zaczerpniętych z kuchni molekularnej.

Jeziora i meteoryty

Mobilne Centrum Kosmiczne pozwoli również odbyć wspaniałą wycieczkę w pobliże rezerwatu jezioro Łuknajno, znanego z unikalnej biosfery oraz odkryć uroki Jeziora Mikołajskiego i Tałt. To jeszcze nie wszystko, bowiem ufobusy z kolonistami i obozowiczami zawitają też w okolice, w których przed laty spadł tajemniczy meteoryt.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję