Kolonie i obozy

Ośrodek Kulka zaprasza! Sezon na kolonie i obozy 2024 wkrótce! Już niedługo zaplanujesz fascynujące wakacje w Kulce, wybierając spośród wielu propozycji, np. kolonie przygodowe, aktywne obozy tematyczne lub programy z cyklu Kosmiczne Mazury. Mnóstwo aktywnych atrakcji i bezpieczny wypoczynek w mazurskich plenerach dla każdego!

Kolonie i obozy młodzieżowe 2024 w Kulce to gwarancja emocji, niezapomnianych wrażeń i różnorodnych atrakcji oraz bezpiecznego relaksu w otoczeniu mazurskich lasów i jezior. Nasza oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży w różnym wieku, a szeroki wachlarz programowy uwzględnia różne zainteresowania. Proponujemy obozy i kolonie 2023 na Mazurach oraz aktywny wypoczynek w ramach jednego z wielu programów. Najmłodsi będą zachwyceni udziałem w Power Jump, a nieco starsi miło wspominać będą np. program Kosmiczna Misja, VIP, Adrenalina, 33 Przygody, Odkrywcy UFO czy Summer Challenge. Młodzież będzie dobrze się bawić podczas Kulka Open, Kulka Party albo wybierając się na Obóz Herosów. Wśród atrakcji są m.in. Strefa UFO, sferyczne kino gwiezdne, hala koncertowa, park linowy, ścianka wspinaczkowa, quady, paintball (klasyczny i laserowy), pojazdy terenowe, segwaye, rowery wodne, kajaki, eurobungee, łuki i wiele innych. Warsztaty tematyczne, zajęcia terenowe, doskonałe warunki pobytowe, doświadczeni opiekunowie, pyszne jedzenie – to wszystko czeka na Ciebie w Kulce. Niezależnie od tego, czy Twoim miejscem wyjazdu będzie Warszawa, Gdańsk, Białystok, Bydgoszcz, Kraków, czy mniejsza miejscowość, poczujesz się tu wyjątkowo!

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję