Strefa Kreatywności

W Strefie Kreatywności zaprzęgamy do działania umysł, wyzwalamy artystyczną duszę, szlifujemy umiejętność improwizacji i pobudzamy Twoją wyobraźnię. Wszystko to przyda Ci się bowiem podczas różnorodnych warsztatów, gier i zajęć edukacyjnych, jakie odbywać się będą m.in. w dwóch przeszklonych pawilonach programowych. Czeka na Ciebie fantastyczna zabawa na wirtualnym dywanie, zielone warsztaty eko recyklingu oraz mnóstwo ciekawych zajęć plastycznych, artystycznych i integracyjnych!

Dywany interaktywne

Interaktywny dywan to realna rozrywka z wykorzystaniem wyświetlanego na podłodze obrazu, wygenerowanego komputerowo przez specjalny projektor. Interaktywne pole zsynchronizowane jest z systemem czujników ruchu, które śledzą poczynania uczestnika wirtualnej zabawy. Rozrywka ta rozwija motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość oraz szybkość reagowania.

 

Pracownia tematyczna

Pawilony zajęciowe to wyjątkowe miejsce, bowiem dzięki szklanym ścianom, nawet podczas warsztatów edukacyjnych i artystycznych dzieci nie tracą kontaktu z pięknem mazurskiej przyrody. Widok natury może być inspiracją do kreatywnego tworzenia (uczestnicy wykonywać będą m.in. przypinane znaczki, flagi oraz przesłanie dla obcej cywilizacji) oraz źródeł energii do świetnej zabawy!

 

Warsztaty eko recyklingu

Obserwacja magicznej przyrody Mazur uwrażliwia na piękno natury i wyzwala potrzebę troski o naszą planetę. W takich warunkach warto rozbudzać świadomość ekologiczną, do czego doskonale nadają się warsztaty eko recyklingu. Bądź eko z Kulką na okrągło!

 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję