Kosmici na Ziemi?

Kosmici interesują się rozwojem naszej cywilizacji, dlatego odwiedzają Ziemię już od tysięcy lat, będąc świadkami budowy egipskich piramid, odkryć Mikołaja Kopernika czy rozszczepienia atomu.

Podczas standardowej misji na Ziemi w 1947 roku w amerykańskim Roswell doszło do wypadku dwóch jednozałogowych statków kosmicznych z planety Ukkla. Jeden z nich trafił do osławionej już Strefy 51, natomiast drugiemu udało się dotrzeć na kontynent europejski i bezpiecznie wylądować na Mazurach, zanim jego spodek na dobre odmówił posłuszeństwa.

 

Przybysz z planety Ukkla

Zgodnie z procedurami, przybysz z planety Ukkla o imieniu Yazrum nadał sygnał ratunkowy do Kosmicznej Pomocy Technicznej. Wsparcie ma nadejść jednak dopiero za kilka tysięcy ziemskich lat. Kosmita postanowił ukryć swój statek kosmiczny w mazurskich lasach, a samemu poddał się hibernacji.

Co kilka lat kosmita Yazrum budzi się, aby skontrolować sprawność urządzeń hibernacyjnych oraz automatycznego systemu nadawania sygnału ratunkowego. Przy okazji, kierowany ciekawością, przybysz z obcej planety, urządza sobie krótkie wycieczki po naszym malowniczym regionie, przez co w okolicy pełno jest opowieści o kosmitach.

 

 

 

Statek kosmiczny na Mazurach

Kiedy niedawno statek po raz kolejny wysłał sygnał ratunkowy na planetę Ukkla, doszło do jego przechwycenia, co pozwoliło zlokalizować spodek. Wypełniony pozaziemską technologią statek kosmiczny, w którym znaleziono też zdjęcia i pamiętnik Yazruma, trafił do tajnej Strefy UFO w ośrodku Kulka, gdzie wstęp mają tylko nieliczni. Obecnie w Strefie UFO trwają badania, mające na celu zgłębienie tajników obcej technologii oraz życia pozaziemskiego.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję