Strefa Nieważkości

W Strefie Nieważkości masz szansę poczuć się jak w siódmym niebie, ale najpierw przyjdzie Ci stoczyć nierówną walkę z grawitacją i opanować utrzymywanie równowagi w trakcie licznych wyzwań. Jeśli planujesz zostać mistrzem jazdy na segwayu, jesteś w gotowości do toczenia się w nadmuchanej kuli po terenowej rampie, ciekawią Cię wrażenia na żyroskopie i wydaje Ci się, że utrzymanie równowagi w kuli na wodzie jest proste – atrakcje w Strefie Nieważkości są właśnie dla Ciebie! Kto wie, może nabyte umiejętności przydadzą Ci się kiedyś podczas kosmicznej misji. Jedno jest pewne, ogrom atrakcji w tej strefie przyprawi Cię o prawdziwy zawrót głowy…

Segwaye

Segwaye to jedna z najbardziej lubianych przez gości Kulki atrakcji. Elektryczne urządzenia to ekologiczne dwukołowe pojazdy, a jazda na nich opiera się na odpowiednim balansowaniu ciałem. Sztuka ta jest prosta do opanowania nawet przez młodsze dzieci i przynosi jeżdżącym olbrzymią frajdę. Jednym z zadań jest pokonanie specjalnego toru i zachowanie równowagi podczas jazdy.

 

Zorby

Zorby to gigantyczne, nadmuchiwane gumowe kule, w których dzieci i młodzież mogą turlać się po pochyłym terenie. Zabawa jest przednia i całkowicie bezpieczna, bowiem uczestnicy przypięci są wewnątrz odpornej na mechaniczne uszkodzenia kuli specjalnymi pasami. W trakcie toczenia się po terenowej rampie, dzieci doznają wrażeń niczym przy locie w kosmos.

 

Żyroskop

Żyroskop to specjalny symulator wrażeń i emocji, jakie towarzyszą astronaucie podczas lotu w przestrzeni kosmicznej. Uczestnik zabawy obraca się pośród metalowych obręczy w trzech płaszczyznach i jest w pełni chroniony pasami bezpieczeństwa. Trening na żyroskopie dostarcza niesamowitych przeżyć, a cała zabawa jest totalnie odlotowa…

 

Waterball

Waterball to atrakcja, w czasie której uczestnik zabawy przebywa wewnątrz nadmuchiwanej, przezroczystej kuli, która umieszczana jest na powierzchni wody w specjalnym basenie. Największym wyzwaniem jest utrzymywanie równowagi i… powstrzymywanie śmiechu, jaki towarzyszy kolejnym nieudanym próbom ustania na nogach.

 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję