Zakwaterowanie w Kulce

Zakwaterowanie na koloniach i obozach w Kulce

Kolonie i obozy 2023 w Kulce oferują zakwaterowanie zależne od indywidualnych preferencji oraz wybranego programu tematycznego. Decydując się na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Kulce, można wybrać pobyt w pokojach z łazienkami lub biwak w iście harcerskim stylu na campie namiotowym znajdującym się na terenie ośrodka. Wymogi związane z zakwaterowaniem na terenie ośrodka Kulka odpowiadają aktualnym zaleceniom i wytycznym sanitarnym, opracowanym przez Ministerstwo Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Pokoje z łazienkami

Pokoje z łazienkami znajdują się w trzech budynkach mieszkalnych, których łącznie może wypoczywać około 500 osób. Każdy z pokojów jest odpowiednio wyposażony i zapewnia pobyt dla 6 osób. W każdej łazience znajduje się WC, prysznic, umywalka, półeczki oraz lustro. Zadbane pokoje wyposażone są standardowo w tapczany i jedno łóżko piętrowe oraz podstawowe meble w postaci szaf, stołu z krzesłami czy półek. W razie potrzeby pokoje są dogrzewane. Podczas aranżacji pokojów staraliśmy się zapewnić dzieciom maksymalną wygodę, aby mogły poczuć się w nich jak w domu i wypocząć po pełnym atrakcji dniu.

Namioty harcerskie

Nocleg w namiocie to okazja, aby przeżyć wspaniałą przygodę, poczuć bliskość z naturą i oderwać się od codziennych przyzwyczajeń. Do dyspozycji obozowiczów wypoczywających w Kulce mamy funkcjonalne namioty harcerskie, znane pod potoczną nazwą dycha, w których kwaterujemy po 6-7 osób. Wszystkie namioty mają drewniane podłogi, a w ramach wyposażenia w środku znajdują się łóżka polowe, materace, koce oraz półki z miejscem na plecaki i rzeczy osobiste. Przy tej formie noclegu należy pamiętać, aby zabrać ze sobą śpiwór. Młodzież zakwaterowana na campie namiotowym korzysta z zaplecza sanitarnego zlokalizowanego w murowanym budynku (WC, prysznice, umywalki) z niezależnymi strefami dla dziewcząt i chłopców.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję