Opinie uczestników

W trosce o najwyższą jakość obsługi i standard usług, uruchomiliśmy specjalny program działania, w ramach którego zbieramy, analizujemy i publikujemy opinie uczestników organizowanych przez nas kolonii i obozów. W ankietach dzieci i młodzież oceniają atrakcje, warunki zakwaterowania, wyżywienia, a także ogólne wrażenia z pobytu. Program Jakości Szarpie Travel trwa nieprzerwanie od kilkunastu lat, a swoją opinią podzieliło się już z nami kilkadziesiąt tysięcy osób!

Centrum Opinii – o koloniach i obozach

Staramy się, aby oferta Szarpie Travel była co roku jeszcze ciekawsza. Zależy nam, by odpowiadała oczekiwaniom dzieci i młodzieży, by spełniała ich marzenia. Nie ma bardziej szczerych i spostrzegawczych recenzentów niż dzieci. Sprawdźcie, jakie noty wystawiliście naszym dotychczasowym koloniom. Jak co roku powiedzieliście nam, co najbardziej Wam się spodobało, jakie letnie atrakcje Was zachwyciły, co powinniśmy zmienić, co poprawić… Te oceny i opinie pozwoliły nam jeszcze lepiej przygotować kolonie i obozy młodzieżowe 2024.

Na tej stronie publikujemy wszystkie oceny, które uzyskujemy za pomocą ankiet przeprowadzanych wśród uczestników naszych kolonii.

Przejdź

  • Dobrze i bardzo dobrze
  • Pozostali

99,31% uczestników

ocenia kolonie i obozy dobrze i bardzo dobrze.

30 809 opinii

zebranych w latach 2011-2022

  • Bardzo dobrze
  • Dobrze
  • Żle
  • Bardzo źle

Średnia ocena kolonii

Ogólne wrażenie 99.31%
Atrakcje 98.90%
Zakwaterowanie 98.85%
Wyżywienie 95.58%

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 30 809 opinii uczestników

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję