Strefa Nawigacji

Strefa Nawigacji to mnóstwo atrakcji, dzięki którym podczas zabawy można nabyć praktyczne umiejętności jazdy quadem, poczuć wrażenia z przejażdżki rangerem, nauczyć się odnajdywania w trudnym terenie. Zajęcia toczą się zarówno w formule nauki oraz doskonalenia umiejętności, jak i rywalizacji na torze z różnymi przeszkodami terenowymi. Wszystkie aktywności realizowane są pod ścisłą kontrolą instruktora, a uczestnicy wyposażeni zostają w odpowiednie środki ochrony, gwarantujące im pełne bezpieczeństwo podczas emocjonującej zabawy.

Ranger off road

Przejażdżka off road po bezdrożach, wertepach, koleinach i błotnistych szlakach to gwarancja niezapomnianych przeżyć i spora dawka emocji. Najlepsze wrażenia zapewni Ci jazda kultowym amerykańskim pojazdem terenowym polaris ranger z napędem 4×4 i superwytrzymałą konstrukcją zawieszenia. Wszystko to w kasku, pasach bezpieczeństwa i w roli pasażera u boku doświadczonego instruktora.

 

Quady

Wypoczynek w Kulce to okazja, aby do mistrzostwa opanować jazdę quadem po wymagającej trasie z mnóstwem zakrętów, kolein i innych przeszkód terenowych. Do dyspozycji uczestników zajęć są quady cenionej marki Polaris. Prowadzenie quadu odbywa się w kasku ochronnym i w asyście wykwalifikowanego instruktora.

 

Sterowane modele pływające

Sterowanie modelami pływającymi to czysta przyjemność zarówno dla starszych, jak i młodszych uczestników organizowanych w Kulce obozów i kolonii. Opanuj pilotowanie szybkich oraz zwrotnych modeli pływających za pomocą fal radiowych, wykonaj misję i pokonaj przygotowane tory na malowniczym jeziorze Łęsk.

 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję