Posiłki w Kulce

W Kulce gotujemy smacznie, zdrowo i różnorodnie! Na całodzienne wyżywienie dla uczestników aktywnego wypoczynku składają się trzy posiłki: śniadanie, obiad i kolacja, a w czasie kolonii także drugie śniadanie bądź podwieczorek.

Jakościowe produkty

Serwujemy pyszne domowe posiłki oparte na wysokiej jakości produktach od sprawdzonych dostawców. Staramy się, aby wyżywienie było odpowiednio zbilansowane i urozmaicone. Inauguracyjnym posiłkiem w pierwszym dniu pobytu jest standardowo obiad, natomiast w ostatnim dniu pobytu bezpośrednio przed wyjazdem, dzieci jedzą jeszcze w ośrodku śniadanie.

Obsługa i standardy czystości

Posiłki przygotowujemy w nowoczesnej kuchni spełniającej wszelkie rygory sanitarne. Uczestnicy spożywają śniadania, obiady oraz kolacje w czystej i przestronnej stołówce według ściśle ustalonego harmonogramu godzinowego. Na straży dobrego smaku stoi wykwalifikowany personel – sympatyczne panie kucharki.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję