Wagabunda

Wagabunda w Mikołajkach to ośrodek wypoczynkowy o ugruntowanej renomie, który od lat specjalizuje się w organizacji aktywnego wypoczynku. Działalność ośrodka opiera się w dużej mierze na potencjale przyrodniczym w postaci pięknych lasów i malowniczych jezior, dlatego Wagabunda nastawia się głównie na integrację turystów z naturą, a także ukierunkowuje ich na poznawanie uroków oraz atrakcji mazurskiego regionu.

Wagabunda

Wagabunda to klimatyczny ośrodek wypoczynkowy, który istnieje, działa i cieszy się wśród turystów niesłabnącym powodzeniem od ponad trzech dekad. Jednym z największych walorów obiektu jest jego położenie, leży bowiem w spokojnej części Mikołajek, pośród lasów i jezior. Taka lokalizacja sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, ale oferuje również doskonałe warunki do błogiego relaksu.

Stanica wodna

Stanica wodna Wagabunda to kompleks 60 drewnianych domków campingowych z 260 miejscami pobytowymi oraz pole namiotowe i znany teren do caravaningu, wieloletni laureat konkursu Mister Camping. Ośrodek Wagabunda oferuje ponadto wyżywienie dla wypoczywających na jego terenie wczasowiczów, zaplecze sanitarne oraz infrastrukturę rekreacyjną w postaci boiska do siatkówki plażowej, badmintona czy wiatę grillową. Wagabunda co roku gości rzesze turystów, którzy decydują się na spędzenie tu rodzinnych wakacji czy obozów, a także uczestników firmowych wyjazdów integracyjnych, konferencji oraz zawodów sportowych i regat. Mikołajski ośrodek jest też ważnym partnerem innowacyjnego programu Kosmiczne Mazury, którego zadaniem jest organizacja wycieczki po regionie śladami UFO…

Natura

Turyści mogą korzystać m.in. z uroków Jeziora Mikołajskiego, Tałt, Bełdan czy Śniardw, podziwiać rezerwat Krutynia Dolna, zwiedzić Wilczy Szaniec w Gierłoży, udać się z wizytą do parku dzikich zwierząt w Kadzidłowie albo do pobliskiego parku wodnego Tropikana. Mazurski Park Krajobrazowy, spływy kajakowe, rejsy po miejscowych akwenach, grzybowe lasy i jeziora pełne ryb – to kolejne atuty, dla których warto odwiedzić ośrodek Wagabunda w Mikołajkach.

Wagabunda

ul. Leśna 2, 11-730 Mikołajki

www.wagabunda-mikolajki.pl

E-mail:

wagabunda-mikolajki@wagabunda-mikolajki.pl

Telefon:

+48 87 421 60 18

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję