Szarpie Travel

Biuro Podróży Szarpie Travel od ponad ćwierć wieku zajmuje się profesjonalną organizacją wypoczynku dzieci i młodzieży. Naszą specjalnością są kolonie i obozy, Zielone Szkoły, a także rodzinne weekendy – wszystko to na terenie własnego Ośrodka Kulka na Mazurach. Bogata historia, doświadczony zespół, uczciwe podejście do biznesu i troska o najlepszą jakość obsługi zaowocowały tysiącami zadowolonych klientów, licznymi nagrodami i mnóstwem pozytywnych opinii.

Biuro Podróży Szarpie Travel

Biuro Podróży Szarpie Travel funkcjonuje na rynku turystycznym od blisko trzech dekad, zapewniając swoim młodym klientom najlepsze warunki do wypoczynku. Przyczynkiem do powstania Szarpie Travel była pasja do podróżowania i aktywnego wypoczynku, którą biuro zapragnęło zarażać też innych. Misją olsztyńskiego biura podróży jest spełnianie marzeń i dążenie do pełnej satysfakcji osób korzystających z usług turystycznych, co sprawia, że oferta Szarpie Travel zawsze jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach.

Oferta

Ważne jest dla nas zaspokajanie indywidualnych potrzeb każdego klienta, dlatego umożliwiamy elastyczną personalizację ofert. Takie podejście zaowocowało solidną pozycją na rynku, tysiącami zadowolonych klientów, a także wieloma certyfikatami, nagrodami i wyróżnieniami przyznawanymi przez niezależne instytucje.

Szarpie Travel specjalizuje się w organizowaniu kolonii i obozów młodzieżowych, Zielonych Szkół, a także rodzinnego wypoczynku. Cała oferta Szarpie Travel realizowana jest na terenie własnego Ośrodka Kulka na Mazurach, położonego w środku lasu, w pobliżu malowniczego jeziora Łęsk i rezerwatu przyrody.

Misja

Wieloletnie doświadczenie w organizacji zbiorowego wypoczynku dzieci i młodzieży oraz wdrażane innowacje programowe, sprawiają, że to właśnie my kreujemy trendy i wyznaczamy rynkowe standardy dla obozów czy kolonii. Niezależnie od tego, nie ustępujemy w dążeniu do doskonałości i świadczeniu jeszcze lepszej jakości usług. Biuro Podróży Szarpie Travel to dziś marka kojarząca się z rzetelnością, bezpieczeństwem, odpowiedzialnością i firma, której warto zaufać! Co jeszcze możemy dla Was zrobić?

Biuro Podróży Szarpie Travel

ul. Mickiewicza 17/2 10-508 Olsztyn

www.szarpie.pl

Telefon:

+48 89 527 47 67

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję