CIRUTdesign

CIRUTdesign z Olsztyna to znane i cenione na rynku reklamowym studio, które specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w obszarze brandingu, projektowania stron internetowych oraz kreatywnego przygotowywania materiałów promocyjnych dla firm. Projekty studnia CIRUTdesign wyróżniają się niesztampowym designem, wyrazistością i siłą minimalistycznej formy oraz wykorzystywaniem prowokacyjnych skrótów myślowych.

Partner projektu

CIRUTdesign cieszy się renomą nie tylko w północnych rejonach kraju, bowiem wśród klientów studia jest wiele ogólnopolskich marek, które swój obecny prestiż i rozpoznawalność zawdzięczają również współpracy z olsztyńską firmą reklamową. W gronie klientów, którzy skorzystali dotychczas z profesjonalnych usług studia są m.in. Obram, Inkspot, Dynamic Fitness, Tamed czy Hotel Omega. CIRUTdesign z Olsztyna jest dumnym partnerem prestiżowego projektu Kosmiczne Mazury, w ramach którego odpowiada za organizację innowacyjnych warsztatów wrażliwości estetycznej.

Oferta

Oferta CIRUTdesign to kompleksowe usługi z zakresu szeroko pojętej reklamy wizualnej. Aktywność studia koncentruje się przede wszystkim na wspieraniu marketingu firm poprzez tworzenie nacechowanych unikalnością projektów, w którym dominującą rolę mają minimalistyczne i wyrafinowane formy. W projektach studia CIRUTdesign liczy się ponadto kreatywność przez duże K, a nierzadko także dwuznaczne, abstrakcyjne oraz kontrowersyjne idee, pobudzające wyobraźnię i zmuszające odbiorcę do myślenia. Takie podejście i dobry warsztat pozwalają wyróżnić się marce na tle konkurencji, sprzyjają efektywnej budowie pozytywnego wizerunku, a także osiąganiu krótko- i długookresowych celów marketingowo-promocyjnych.

Usługi

W ramach zróżnicowanej oferty, studio CIRUTdesign proponuje: kompleksowy branding, w tym budowę strategii rozwoju i identyfikacji wizualnej, tworzenie logotypu, sloganów reklamowych, Web Design&Motion, z m.in. projektowaniem stron internetowych, profesjonalne zdjęcia produktowe, wideo promocyjne, animację 3D, Graphics Design, w tym projektowanie materiałów reklamowych (broszury, foldery, ulotki, katalogi, plakaty) oraz sygnowanych opakowań czy firmowych materiałów biurowych. Wszystko to sprawia, że usługi CIRUTdesign są bardzo pożądane przez firmy świadome potrzeby oddziaływania na dzisiejszy rynek siłą nieszablonowego marketingu.

CIRUTdesign

pl. Bema 4A, 10-516 Olsztyn

www.cirut.pl

Telefon:

+48 692 968 454

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję