Gotowe propozycje programu Zielonej Szkoły w Kulce

Nie musisz martwić tworzeniem całego programu Zielonej Szkoły od podstaw. Wystarczy, że wybierzesz jeden z kilku scenariuszy pobytu, opracowanych przez specjalistów z Kulki. Przygotowaliśmy kilkanaście gotowych scenariuszy tematycznych zróżnicowanych pod kątem rodzaju zajęć oraz długości pobytu (1-5 dni), pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy scenariusz został ułożony w taki sposób, aby Twoja Zielona Szkoła na Mazurach 2024 pozostawiła w pamięci wspaniałe wspomnienia. Wybierając niektóre scenariusze, możesz liczyć na dodatkowe, gratisowe atrakcje!

Stwórz swój własny program Zielonej Szkoły

Program Zielonej Szkoły można skomponować w oparciu o szeroką gamę zróżnicowanych atrakcji, które dla przejrzystości i Twojej wygody podzieliliśmy na pięć głównych kategorii: zajęcia aktywne, integracyjne, edukacyjne, artystyczne oraz gry terenowe. Do wyboru masz ponad 60 ciekawych zajęć, które stale ulepszamy.

Przejdź »

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności
Akceptuję